Produkty

Zaskocz najbliższych służąc im lekkie, dobre i odporne śniadania, przystawki, sałatki, zupy, sosy, dania ważne czy desery bezpośrednio

INFORMACJA PRASOWA Zaskocz najbliższych nowymi smakami Robienie niespodzianek to specjalność każdej kobiety. Lubimy być zaskakiwane, ale jeszcze bardziej – lubimy zaskakiwać. Kreatywność w pracy czy

INFORMACJA PRASOWA

Zaskocz najbliższych nowymi smakami

Robienie niespodzianek to specjalność każdej kobiety. Lubimy być zaskakiwane, ale jeszcze bardziej – lubimy zaskakiwać. Kreatywność w pracy czy w sypialni jest bardzo mile widziana, ale co z kreatywnością w kuchni?

Robienie niespodzianek to specjalność wszystkiej kobiety. Lubimy być zaskakiwane, a nadal dużo – lubimy zaskakiwać. Kreatywność w praktyce czy w sypialni jest szczególnie mile widziana, a co z inicjatywą w kuchni?

Przygotowanie zdrowych przekąsek i wydawanie zaskakujących smaków tradycyjnych dań, potrafi się okazać łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy, że znajdziesz źródło inspiracji, jakie w mocny i logiczny droga będzie Ostatni serwować porcję wiedzy kulinarnej.

Świąteczne śniadanie dla rodziny? Przekąski dla naszych, którzy wpadli bez zapowiedzi? Kolacja dla kogoś, na kim szczególnie Ci chce? Kuchnia Jogurtowa zaskoczy Cię łatwością przygotowania dań smacznych i efektownych, i przy okazji – zdecydowanie przyjemniejszych niż te, które potrafisz z przepisów kuchni tradycyjnej.

Z rozważają o codzienności tej kobiety – zapracowanej, ale ambitnej, kochającej, jednak pamiętającej niewiele czasu stworzono kampanię „Kochanie, zaskocz mnie”. Jej projektem jest danie zabieganym kobietom wielu doskonałych pomysłów kulinarnych w łatwy i krótkotrwały sposób. Za sprawą podpowiedzi lekarzy i blogerów, którzy na ścianie www.facebook.com/KuchniaJogurtowa zdradzają Kuchni Jogurtowej najciekawsze kulinarne tricki i są przepisy na najsmaczniejsze potrawy w kolejnych, lżejszych wydaniach, każda z nas może zabłysnąć w kuchni a wciąż nie raz zaskoczyć naszych ulubionych.

Zaskocz najbliższych podając im naturalne, piękne i pożywne śniadania, przystawki, sałatki, zupy, sosy, dania ważne czy desery bezpośrednio z Kuchni Jogurtowej. Więcej przepisów znajdziesz na ścianie www.kuchniajogurtowa.pl.

Bakoma jogurt Naturalny Gęsty to wynik zalecający się na zbytu jogurtów naturalnych wyjątkowo gęstą konsystencją. Bakoma pozwalała ją dzięki innemu sposobowi produkcji wzorowanemu na starej metodzie stosowanej w terenach Europy Południowo-Wschodniej. Proces fermentacji kończy się po nalaniu jogurtu do kubeczka. Tylko wtedy Jogurt Naturalny gęstnieje, nabierając delikatnego smaku.
Jogurt Naturalny Gęsty Bakoma prosty istnieje w 3 gramaturach: kubek 150g, kubek 390g oraz wiaderko 3kg.

A to już wiesz?  Żywność powinna być naturalna, badanie TNS, Polacy nie chcą nienaturalności i sztuczności w swoim życiu

Bakoma jogurt Naturalny Gęsty to produkt wyróżniający się na rynku jogurtów naturalnych wyjątkowo gęstą konsystencją. Bakoma osiągnęła ją dzięki szczególnemu sposobowi produkcji wzorowanemu na tradycyjnej metodzie stosowanej w krajach Europy Południowo-Wschodniej. Proces fermentacji odbywa się po nalaniu jogurtu do kubeczka. Właśnie wtedy Jogurt Naturalny gęstnieje, nabierając delikatnego smaku.
Jogurt Naturalny Gęsty Bakoma dostępny jest w 3 gramaturach: kubek 150g, kubek 390g oraz wiaderko 3kg.\

Logo Kampanii_Kochanie, zaskocz mnie!-005-2014-04-17 _ 22_50_34-75

Kuchnia Jogurtowa_3-001-2014-04-17 _ 22_50_44-75

Kuchnia Jogurtowa_2-002-2014-04-17 _ 22_50_40-75

Kuchnia Jogurtowa_1-003-2014-04-17 _ 22_50_38-75

Kuchnia Jogurtowa-004-2014-04-17 _ 22_50_36-75

———————–
Goldbach Interactive to profesjonalny dostawca usług marketingu digital, takich jak: tworzenie stron internetowych, portali i projektów mobilnych, kampanii online, pozycjonowanie marek w social media, marketing w wyszukiwarkach uwzględniający działania reklamowe i pozycjonowanie, ePR.

We wszystkich projektach, Goldbach Interactive oferuje kompleksową obsługę obejmującą doradztwo strategiczne, project management, koncepcje, a przede wszystkim kreację z produkcją. Dodatkowo agencja wykorzystuje unikalne rozwiązania monitorujące i analityczne do planowania kampanii online jako skuteczne narzędzia promocji marek
w środowisku internetowym. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.goldbachinteractive.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy