Programy Wiadomości branżowe

W Sage ruszyła Zimowa Promocja

W Sage ruszyła Zimowa Promocja
Wystartowała sezonowa Zimowa Promocja firmy Sage sp. z o.o. W jej ramach klienci z sektora MSP mogą zdobyć Bony Edukacyjne o wartości 500 zł na szkolenia Altkom Akademii, nabyć usługi abonamentowe z 50 proc. rabatem lub otrzymać licencje na

Wystartowała sezonowa Zimowa Promocja firmy Sage sp. z o.o.
W jej ramach klienci z sektora MSP mogą zdobyć Bony Edukacyjne o wartości 500 zł na szkolenia Altkom Akademii, nabyć usługi abonamentowe z 50 proc. rabatem lub otrzymać licencje na oprogramowanie w cenie 1 zł za stanowisko.

Zimowa Promocja potrwa do końca stycznia 2012 r.

Sage kieruje tegoroczną Zimową Promocję zarówno do swoich aktualnych, jak i nowych klientów. Z tej oferty mogą skorzystać firmy, które są zainteresowane zakupem lub przedłużeniem licencji Systemu Zarządzania Forte a także Systemu Symfonia.

Każdy aktualny klient Sage, który w dniu rozpoczęcia promocji, tj. 14 listopada br., nie posiada wykupionych usług abonamentowych, a który zdecyduje się wykupić abonament, w okresie promocji otrzyma Bon Edukacyjny o wartości 500 zł. Bony można realizować w ramach bogatej oferty szkoleń otwartych, organizowanych przez firmę Altkom Akademia SA. Szkolenia organizowane są w jednym z siedmiu oddziałów Altkom Akademii: w Gdyni, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Zimowa Promocja stwarza także niecodzienną okazję do uzyskania rabatów lub zakupu licencji w cenie 1 zł za stanowisko (bez VAT). Każdy nowy klient przy zakupie licencji może dokupić abonament: Symfopakiet dla Systemu Symfonia lub Forte Pakiet dla Systemu Forte za 50% ceny. Ponadto, każda firma, która w okresie promocji kupi nową licencję oprogramowania finansowo-księgowego (z linii Symfonia lub Forte) otrzyma za złotówkę licencję programu Analizy Finansowe (w wersji 1-firmowej),a w przypadku Biur Rachunkowych – wersję wielofirmową. Z kolei, zakup licencji programu Symfonia Handel premiowany będzie licencją modułu e-Dokumenty z bazą danych dla 500 dokumentów tylkoza 1 zł netto. Promocje „za złotówkę” obejmują licencje tylko na pierwsze stanowisko premiowanego systemu.

Od 21 listopada br. w ramach elastycznego systemu rabatowania zostanie zwiększona pula rabatów dla firm, które planują migrację z Systemu Symfonia na System Forte. W ramach promocji Sage planuje także wprowadzić możliwość negocjowania terminów płatności.

A to już wiesz?  Rywalizuj z najlepszymi programistami w konkursie EPAM Hackathon

O tegorocznej Zimowej Promocji mówi Piotr Durski, PR Manager z Sage sp. z o.o.: „Zależało nam na zaoferowaniu benefitów zarówno naszym obecnym jak i przyszłym klientom. Dofinansowanie szkoleń pozwoli wielu użytkownikom aplikacji Sage skorzystać z możliwości rozwoju kompetencji – informatycznych i biznesowych. Przypomnę też, że abonament zapewnia dostęp przez okres jednego roku do bezpłatnych aktualizacji posiadanego oprogramowania. Tego rodzaju ochrona to gwarancja posiadania systemu w pełni zgodnego z aktualnym stanem prawnym.”

Emitentem Bonów Edukacyjnych jest firma Altkom Akademia SA, która odpowiedzialna jest za ich realizację, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.altkom.pl/pl/regulamin-bonow-edukacyjnych. Sage nie ponosi żadnej odpowiedzialności za realizację Bonów Edukacyjnych przez klientów.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy