Oprogramowanie dla biznesu

Usprawnij współpracę

Usprawnij współpracę 24/06/2009 | 08:27 | Divante Sp. z o.o. Divante uruchomiło polską wersję oprogramowania BiznesWiki. BiznesWiki to oprogramowanie pozwalające stworzyć środowisko współpracy grupowej, prosty

Usprawnij współpracę
24/06/2009 | 08:27 | Divante Sp. z o.o.

Divante uruchomiło polską wersję oprogramowania BiznesWiki.

BiznesWiki to oprogramowanie pozwalające stworzyć środowisko współpracy grupowej, prosty intranet lub bazę wiedzy. Oprogramowanie stosowane jest już przez ponad 300 organizacji z całego świata. Do klientów BiznesWiki należą zarówno duże organizacje jak Akzo Nobel, Kolporter, Ministerstwo Gospodarki jak i mniejsze firmy – sklepy internetowe, agencje reklamowe, kancelarie prawne, agencje PR.

Dotychczas oprogramowanie w polskiej wersji oferowane było tylko klientom korporacyjnym. Od teraz wystarczy wejść na BiznesWiki.pl aby zakupić wersję hostowaną lub instalowaną oprogramowania.

Staramy się aby nasze oprogramowanie w wersji polskojęzycznej umożliwiało także mniejszym firmom wykorzystanie potencjału wiki. Wystarczy 75 zł miesięcznie aby zorganizować pracę firmy posiadającej do 25 pracowników. Można także wydać jednorazowo 1895 zł i zainstalować Wiki na własnym serwerze. Elastyczność oferty jest jednym z wyróżników naszego produktu. – mówi Tomasz Karwatka z Divante.

Oprogramowanie można testować bezpłatnie przez 14 dni.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy