Wiadomości branżowe

Tryb Piłka Nożna w telewizorach Samsung przenosi na stadiony

Każdy zapalony kibic pragnie poczuć unikalny klimat światowych stadionów, gdzie trawa jest soczyście zielona, a śpiew kibiców tworzy gorącą atmosferę. Zwłaszcza, że na ekrany telewizorów w decydującą fazę wkracza właśnie rywalizacja największych europejskich zespołów klubowych, a niedługo czekają nas kolejne piłkarskie emocje. Doznania najbliższe tym

Każdy zapalony kibic pragnie poczuć unikalny klimat światowych stadionów, gdzie trawa jest soczyście zielona, a śpiew kibiców tworzy gorącą atmosferę. Zwłaszcza, że na ekrany telewizorów w decydującą fazę wkracza właśnie rywalizacja największych europejskich zespołów klubowych, a niedługo czekają nas kolejne piłkarskie emocje. Doznania najbliższe tym stadionowym zagwarantują telewizory Samsung wyposażone w Tryb Piłkarski.

Są ludzie, którzy uważają, że futbol jest sprawą życia i śmierci. Jestem takim podejściem rozczarowany. Futbol jest dużo ważniejszy – to słynne słowa szkockiego piłkarza i trenera Billa Shankly’ego w których jest wiele racji. Piłka nożna dla milionów ludzi na świecie jest więcej niż sportem. To prawdziwa pasja, czyste emocje, niemalże religia. Tak celebrowany sport zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Samsung doskonale to rozumie i z myślą o kibicach piłkarskich stworzył w swoich telewizorach unikalny Tryb Piłka Nożna.

W chwili uruchomienia Trybu Piłka Nożna, automatycznie dobiera on optymalne dla oglądania meczów ustawienia obrazu oraz dźwięku. Zwiększone zostaje podświetlenie obrazu, kontrast, a także nasycenie kolorów. Dzięki temu zieleń piłkarskiej murawy staje się wyrazistsza, a obraz jeszcze żywszy. Finezyjne akcje budowane przez wybitnych techników z hiszpańskich czy włoskich drużyn będą prezentować się na telewizorach Samsung znakomicie, a emocje w naszym salonie będą równie wielkie, co na stadionach.

Oglądany mecz będziemy mogli nagrać i obejrzeć w późniejszym czasie jego kluczowe sytuacje. Wystarczy do telewizora podłączyć pamięć USB lub dysk twardy. Gdy na stadionie wzrośnie wrzawa, wywoływana udaną akcją, bramką lub faulem, telewizor zapisze automatycznie w podłączonej pamięci odpowiedni fragment meczu. Istnieje także możliwość obejrzenia na jednym ekranie meczu na żywo i materiału wcześniej nagranego. Dodatkowo, w sytuacjach dla nas wątpliwych możemy użyć powiększenia obrazu. Dzięki temu będziemy mieli już zawsze pewność, czy kontrowersyjne rzuty karne zostały podyktowane słusznie.

Niezapomnianą atmosferę na piłkarskich stadionach tworzą przede wszystkim kibice. Dlatego w trybie piłkarskim zmianom ulega również dźwięk. Zdecydowanie wyraźniejsze są odgłosy dochodzące z tła, czyli wspomniane kibicowskie okrzyki. Dźwięk staje się bardziej dynamiczny, zyskując jednocześnie większy pogłos. W rezultacie możemy się poczuć dosłownie jak na trybunach największych stadionów.

Okrzyki radości, niechęć do drużyny przeciwnej i sędziego czy wnikliwa analiza taktyczna – każdy zapalony kibic chce się podzielić swoimi opiniami. Czasy gniewnych wrzasków i gestykulacji w kierunku telewizora mogą już niedługo bezpowrotnie minąć. Dostępny w telewizorach Samsung Smart TV Tryb Piłka Nożna, oprócz zapewnienia najlepszego obrazu i dźwięku, daje nam dostęp do funkcjonalności Social TV. Dzięki niej mamy możliwość komentowania oglądanego wydarzenia sportowego w czasie rzeczywistym na Facebooku, Twitterze oraz Skype. Okna dialogowe wspomnianych aplikacji otworzymy na pełnym ekranie jako obraz w oknie Social TV lub jako specjalną nakładkę Social TV na oglądany obraz. W każdej z wymienionych konfiguracji możemy równocześnie oglądać wydarzenia sportowe i dzielić się ze znajomymi swoimi opiniami. Funkcja Social TV jest także niezwykle użytecznym narzędziem pracy dla dziennikarzy relacjonujących na bieżąco mecze.

Unikatowy tryb piłkarski będzie dostępny we wszystkich modelach telewizorów Samsung Smart TV z roku 2014. Szczególną frajdę zapewni posiadaczom zakrzywionych telewizorów Samsung UHD, które pozwolą obejrzeć mecz z niespotykaną dotąd ilością szczegółów i w niesamowitych kolorach.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy