Programy

Ponad 2 000 mkw. nowej powierzchni sprzedażowej – nowe otwarcia we wrześniu

Ponad 2 000 mkw. nowej powierzchni sprzedażowej – nowe otwarcia we wrześniu KiK to jeden z bardziej dynamicznie rozwijających się brandów modowych i wnętrzarskich w

Ponad 2 000 mkw. nowej powierzchni sprzedażowej
– nowe otwarcia we wrześniu

KiK to jeden z bardziej dynamicznie rozwijających się brandów modowych i wnętrzarskich w Polsce. Marka rozrasta się dosłownie z tygodnia na tydzień. Ekspansja jest realizowana w tempie, którego odzwierciedleniem jest imponująca statystyka: średnio co 7 dni następuje otwarcie nowego sklepu pod szyldem KiK.

Koncept, iż modna odzież i tekstylia codziennego użytku pomimo wysokiej jakości wcale nie muszą być drogie to idea, która przyświeca sieci KiK. Kierując się tymi standardami firma z sukcesem realizuje obraną strategię biznesową i otwiera sklepy w kolejnych miastach Polski: Gryfino, Ostrołęka, Radom i Tychy to ponad 2 000 mkw. nowej powierzchni sprzedażowej. Sieć zgodnie z zapowiedziami zwiększa tempo otwarć względem ostatnich miesięcy. Docelowo w tym roku ma powstać około 60 nowych sklepów, co pozwoli marce osiągnąć liczbę 300 sklepów w Polsce, a w najbliższych latach osiągnąć wynik około 650 sklepów.

Marka KiK obrała kierunek intensywnej ekspansji, która przejawia się zarówno w otwieraniu nowych sklepów, jak i rozwijaniu działalności tych już istniejących. Plany zakładają dynamiczny rozwój w całym kraju, z uwzględnieniem zarówno dużych, średnich, jak i małych miejscowości. W październiku nowe sklepy zostaną otwarte m. in. w Aleksandrowie Kujawskim, Bytomiu, Ostródzie, Siemianowicach Śląskich i Szczecinie.

Pierwszy sklep marki KiK w Gryfinie – otwarty 19 września – znajduje się przy ul. Łużyckiej 76 C
Drugi sklep marki KiK w Ostrołęce – zostanie otwarty 27 września – znajduje się w Vendo Park przy ul. Zielonej 1
Drugi sklep marki KiK w Tychach – zostanie otwarty 26 września – znajduje się w City Point przy al. Jana Pawła II 16/18
Piąty sklep marki KiK w Radomiu – otwarty 19 września -znajduje się w PH przy ul. Młodzianowskiej 30

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

A to już wiesz?  Apple vs Samsung: skoro wida? ró?nic?, to po co ten spór?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy