Alkohole Wina Wina musujące

Orzeźwiające wino ziołowe

Orzeźwiające wino ziołowe
TOTINO – po prostu eccellente Po czym można poznać dobry trunek? Odpowiedzi jest zapewne tyle, ilu jest specjalistów, ale nawet wytrawny sommelier zgodzi się co

TOTINO – po prostu eccellente
Po czym można poznać dobry trunek? Odpowiedzi jest zapewne tyle, ilu jest specjalistów, ale nawet wytrawny sommelier zgodzi się co do jednego: czasami klasę widać już na pierwszy rzut oka. Zamknięty w eleganckiej, smukłej butelce z heraldycznym grawerem, kuszący bogatym wyborem smaków i aromatów TOTINO to obietnica uczty dla podniebienia.

To delikatne, przyjemnie orzeźwiające wino ziołowe doskonale smakuje samodzielnie, podane z kostką lodu i plastrem limonki. Z powodzeniem stanowić będzie również bazę wyszukanych, orzeźwiających drinków z dodatkiem ginu, wina musującego, wódki, napojów gazowanych i soków owocowych. Aby przygotować smaczny drink wystarczy: 50 ml TOTINO Bianco, 40 ml LUBUSKI GIN, 10 ml soku z cytryny, plasterek cytryny lub limonki oraz kostki lodu. Wszystkie składniki należy wymieszać w shakerze i podawać w kieliszku koktajlowy udekorowanym plasterkiem limonki.

TOTINO jest godnym polecenia, uniwersalnym trunkiem, który pomoże nam uświetnić każdą towarzyską okazję i trafić w najbardziej wybredne gusta, między innymi dzięki bogatemu wyborowi wersji smakowych. W zależności od preferencji możemy wybierać spośród siedmiu smaków: Bianco, Rosso, Lime, Orange, Cherry, Tropical i Peach. Każdy z nich wyróżnia się wyjątkowym smakiem, który wieńczy subtelny ziołowy aromat.
W poszukiwaniu oryginalnego i smacznego aperitifu na czas karnawałowego świętowania, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, po prostu nie sposób przejść obojętnie wobec TOTINO, szczególnie jeżeli lubimy słodkie alkohole. Także barowe eksperymenty w przygotowywaniu pomysłowych i lekkich drinków z pewnością dadzą doskonałe efekty z dodatkiem tego wyjątkowo wszechstronnego trunku.

Od października wielbiciele TOTINO Bianco, Rosso, Lime i Orange mają do wyboru obok dotychczasowej 1-litrowej wersji, także butelkę o pojemności 0,5 l. Pozostałe trzy smaki – Tropical, Peach i Cherry – oferowane są jak dotychczas w butelkach litrowych. Nowa mniejsza pojemność ułatwi nam eksperymentowanie z różnymi wariantami smakowymi TOTINO i stworzenie naszej ulubionej wersji drinka. Poza znakomitą jakością i bogatym wyborem smaków, mocnym atutem TOTINO jest przystępna cena, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia ten produkt.

A to już wiesz?  Najlepsze Beaujolais Nouveau 2014

Zasmakuj w wysokiej jakości ziołowo-owocowym aromacie TOTINO i zmiksuj go w pomysłowym drinku, a przekonasz się, że warto!
Producent: Henkell&Co. Vinpol Polska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy