Wiadomości branżowe

Oferta specjalna Acronis – bezpłatny moduł do deduplikacji

Do 30 kwietnia 2011 każdy klient przy zakupie program Acronis Backup & Recovery 10 w wersji Advanced, automatycznie otrzyma do niego bezpłatną licencję na moduł do deduplikacji danych Acronis Deduplication.  Deduplikacja danych,

Do 30 kwietnia 2011 każdy klient przy zakupie program Acronis Backup & Recovery 10 w wersji Advanced, automatycznie otrzyma do niego bezpłatną licencję na moduł do deduplikacji danych Acronis Deduplication.


 


Deduplikacja danych, pozwala na istotne zmniejszenie ilości przechowywanych danych dzięki eliminacji kopii zapasowych identycznych plików. Rozwiązanie to umożliwia firmom, niezależnie od ich wielkości, uzyskanie oszczędności i zwiększenie wydajności. Biorąc pod uwagę postępujący w szybkim tempie przyrost danych, eliminacja powtarzających się rekordów na etapie tworzenia kopii zapasowych, znacznie ogranicza wykorzystanie zasobów pamięci masowej. Dodatkowym efektem jest również ograniczenie ruchu w sieci, co wpływa na sprawniejszy przesył danych.


Dzięki modułowi Acronis® Backup & Recovery® 10 Deduplication deduplikacja danych jest w pełni zintegrowana z procesem tworzenia kopii zapasowych. Moduł deduplikacji, dostępny jako opcja do każdego produktu Acronis® Backup & Recovery® 10 w wersji Advanced, zwiększa komfort korzystania z programu oraz obniża koszty przechowywania danych.


“Acronis oferuje kompleksowe i bardzo proste w użyciu rozwiązanie, które integruje funkcje tworzenia kopii zapasowej, deduplikacji i błyskawicznego odtworzenia całego systemu po awarii. Deduplikacja zintegrowana z backupem umożliwia przede wszystkim ograniczenie kosztów przechowywania danych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych inwestycji na zakup sprzętu czy zarządzanie danymi. Nie wymaga również zdobywania specjalistycznej wiedzy czy pogłębiania kompetencji.” – powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager Acronis Polska – „Nasi klienci mogą być pewni, że z Acronis uzyskają pełną i wydajną kosztowo ochronę, nie tylko dla swoich danych, ale również całych systemów i aplikacji.”


Promocja jest ważna w okresie od 4 do 30 kwietnia 2011 i nie ma limitu na ilość uzyskanych dzięki niej licencji. Oferta nie może być łączona z innymi ofertami promocyjnymi firmy Acronis i nie dotyczy umów ramowych oraz klientów z sektora administracji publicznej. Więcej informacji znaleźć można na Portalu Partnerskim Acronis pod adresem: http://partners.acronis.eu/.

A to już wiesz?  Sage zbiera najwyższe noty od dystrybutorów

Acronis Backup & Recovery 10 to rodzina produktów do odzyskiwania danych po awarii, która łączy deduplikację danych, zwiększone wsparcie dla środowisk wirtualnych i scentralizowane zarządzanie, opracowana na bazie opatentowanej technologii tworzenia obrazów dysku i odzyskiwania systemu od podstaw. Pozwala uprościć i zautomatyzować proces tworzenia kopii zapasowych i przywracania w środowiskach Windows i Linux, dając jednocześnie możliwość zarządzania rozproszonymi geograficznie komputerami, stacjami roboczymi i serwerami i będąc rozwiązaniem skalowalnym od jednej do tysięcy maszyn.


 


# # #


Acronis jest wiodącym dostawcą przyjaznych w użytkowaniu rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania danych po awarii oraz bezpieczeństwa dla środowisk fizycznych, wirtualnych oraz w modelu cloud computing. Opatentowana przez firmę technologia tworzenia obrazów dysku pozwala korporacjom, firmom z sektora MSP oraz klientom indywidualnym chronić swoje cyfrowe zasoby. Z oprogramowaniem Acronis do tworzenia kopii zapasowych, błyskawicznego odzyskiwania danych po awarii, wdrożeń systemowych i migracji, użytkownicy chronią swoje dane, utrzymują ciągłość biznesu oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 90 krajach i dostępne jest w 14 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl.  Jesteśmy na Twitterze: http://twitter.com/acronis.


Acronis® oraz logo Acronis są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi  Acronis Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.  

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy