Wiadomości branżowe

Nowa promocja Acronis

Nowa promocja Acronis
Wraz z zapowiedzią nowej wersji programu Backup & Recovery 11 dla biznesu, Acronis przygotował dwie akcje promocyjne skierowane do sprzedawców detalicznych: bezpłatny serwis i pomoc techniczną oraz aktualizację do najnowszej wersji za

Wraz z zapowiedzią nowej wersji programu Backup & Recovery 11 dla biznesu, Acronis przygotował dwie akcje promocyjne skierowane do sprzedawców detalicznych: bezpłatny serwis i pomoc techniczną oraz aktualizację do najnowszej wersji za darmo.


Sprzedawcy detaliczni oferujący produkty firmy Acronis, których klienci zdecydowali się na zakup Acronis Backup & Recovery 10 (w angielskiej wersji językowej), otrzymają usługi serwisowe i pomoc techniczną za darmo na okres jednego roku. Główne korzyści z tego wynikające to, obok bezpłatnego rocznego pakietu Acronis Advantage Support, możliwość bezpłatnej aktualizacji posiadanej wersji oprogramowania do najnowszej – Acronis Backup & Recovery 11 (w angielskiej wersji językowej), której premiera planowana jest w drugiej połowie czerwca br.


Obecni klienci firmy Acronis, których usługa serwisowa wygasła nie dalej niż rok temu, mogą odnowić usługę z 60% rabatem w stosunku do aktualnej ceny. Oferta dotyczy wszystkich licencji produktów z linii Acronis Backup & Recovery 10, jak również Acronis True Image Echo. Obok przedłużenia wyłącznego dostępu do obsługi serwisowej obecni klienci zyskują również możliwość bezpłatnej aktualizacji oprogramowania do kolejnych wersji w trakcie trwania umowy opieki serwisowej. Klienci posiadający Acronis True Image Echo mogą bezpośrednio zamienić posiadane oprogramowania na Acronis Backup & Recovery 11.


Wszyscy klienci, którzy w zeszłym roku przestali korzystać z usługi serwisowej, zostaną pisemnie poinformowani przez Acronis o możliwości jej odnowienia u sprzedawców detalicznych. Klienci Acronis mogą skorzystać również z bezpośredniego kontaktu z producentem, który następnie przekieruje zapytania ofertowe do sprzedawców detalicznych (adres kontaktowy: [email protected]).


„Wraz z wprowadzeniem do oferty nowej wersji Backup & Recovery 11 dla biznesu, oprogramowanie integruje rozwiązania z zakresu ochrony danych oraz ich odzyskiwania po awarii w jednym produkcie. Silny rozwój technologiczny i zastosowanie nowych rozwiązań warunkuje 15-procentowy wzrost ceny produktu Acronis Backup & Recovery 11 Advanced Server. Klienci, którzy obecnie zdecydują się na poprzednią wersję oprogramowania, otrzymają nowe rozwiązania technologiczne oraz większy pakiet usług w starej cenie.“ – mówi Gerald Haberecker, dyrektor sprzedaży Acronis

A to już wiesz?  Kingston Digital - pierwszy dysk SSD oparty o kontrolery SandForce

Obie oferty promocyjne są aktualne do 30 czerwca 2011 i dotyczą angielskich wersji językowych produktów. Więcej szczegółów i warunków promocji sprzedawcy detaliczni znajdą na portalu partnerów biznesowych Acronis pod adresem: http://partners.acronis.eu.


***


Acronis jest wiodącym producentem łatwych w użyciu rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awarii oraz bezpieczeństwa dla wszystkich typów środowisk (fizycznych, wirtualnych oraz typu ‘cloud’). Dzięki opatentowanej technologii tworzenia obrazów dysku, firmy, niezależnie od wielkości, jak również użytkownicy indywidualni, mogą chronić swoje cyfrowe systemy oraz kluczowe informacje. Z oprogramowaniem Acronis do odzyskiwania danych po awarii, wdrożeń systemowych i migracji, użytkownicy otrzymują niezawodną ochronę swoich cyfrowych informacji, wysoką dostępność firmowych danych, utrzymują ciągłość biznesu i infrastruktury IT oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 90 krajach i dostępne jest w 14 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl.  Jesteśmy na Twitterze: http://twitter.com/acronis

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy