Programy Wiadomości branżowe

Kingston Technology wprowadził na rynek limitowane serie produktów stworzone dla fanów e-sportu i drużyny Na’Vi

Kingston Technology Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, ogłosił wprowadzenie serii produktów oznakowanych Na’Vi, stworzonych razem z drużyną Natus Vincere – wielokrotnym mistrzem e-sportu.Długa i owocna współpraca firmy Kingston i Na’Vi poskutkowała stworzeniem serii stylowych produktów. Dzięki siedmiokrotnym zwycięstwom i wygraniu w sumie ponad 2.5 miliona dolarów, drużyna Natus Vincere doskonale wie, jakie zasoby są niezbędne w odnoszeniu sukcesów.Urządzenia oznakowane Na’Vi przeznaczone są głównie dla graczy i entuzjastów, którzy oczekują wysokiej wydajności i niezawodności, a także dla fanów drużyny i e-sportu, którzy chcą w ten sposób okazać swoje poparcie. W kolekcji Na’Vi będą zarówno dyski SSD, bazujące na wysoko wydajnym, wielokrotnie nagradzanym modelu HyperX 3K, o pojemnościach 120 i 240 GB, a także wysokiej jakości moduły pamięci HyperX Genesis.„Zaufanie do firmy Kingston jako wiarygodnego partnera i producenta wysokiej jakości produktów stanowią podstawę serii markowych produktów limitowanej edycji Na` Vi. Jesteśmy bardzo zadowoleni,

Teaser

Kingston Technology Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, ogłosił wprowadzenie serii produktów oznakowanych Na’Vi, stworzonych razem z drużyną Natus Vincere – wielokrotnym mistrzem e-sportu.

Długa i owocna współpraca firmy Kingston i Na’Vi poskutkowała stworzeniem serii stylowych produktów. Dzięki siedmiokrotnym zwycięstwom i wygraniu w sumie ponad 2.5 miliona dolarów, drużyna Natus Vincere doskonale wie, jakie zasoby są niezbędne w odnoszeniu sukcesów.

Urządzenia oznakowane Na’Vi przeznaczone są głównie dla graczy i entuzjastów, którzy oczekują wysokiej wydajności i niezawodności, a także dla fanów drużyny i e-sportu, którzy chcą w ten sposób okazać swoje poparcie. W kolekcji Na’Vi będą zarówno dyski SSD, bazujące na wysoko wydajnym, wielokrotnie nagradzanym modelu HyperX 3K, o pojemnościach 120 i 240 GB, a także wysokiej jakości moduły pamięci HyperX Genesis.

„Zaufanie do firmy Kingston jako wiarygodnego partnera i producenta wysokiej jakości produktów stanowią podstawę serii markowych produktów limitowanej edycji Na` Vi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wspólnie tworzyć produkty, z których jesteśmy dumni, i które śmiało możemy polecić naszym fanom na całym świecie.” powiedział Alexander Kochanowski, CEO klubu e-sportu Natus Vincere.

“Sukces Na`Vi na scenie e-sportu jest niezaprzeczalny, tak samo jak ich wiarygodność w branży gier. Oni wiedzą, co jest konieczne, aby stać się mistrzem, a my wiemy, jak stworzyć wydajną pamięć,” powiedział Krystian Jaroszynski, Product i Marketing Manager ds. HyperX i serwerów w Kingston Technology Europe. „Owocem tej współpracy jest limitowana seria produktów Na’Vi, która będzie posiadać wszystkie niezbędne profesjonalnym graczom cechy.”

Specyfikacja HyperX 3K SSD – Na`Vi Edition:

Obudowa: 2.5″

Kontroler: SandForce ® SF-2281

Interfejs: SATA 3.0 (6Gb/s), SATA 2.0 (3Gb/s)

Pojemności4:

  120 GB, 240 GB

A to już wiesz?  Z Systemem Symfonia 2012 łatwiej o dotacje unijne

Odczyt sekwencyjny5: SATA 3.0 – 120 GB/240 GB, 555 MB/s

Zapis sekwencyjny5: SATA 3.0 – 120 GB/240 GB – 510 MB/s

Losowy odczyt/zapis segmentów 4K6:

  120 GB-20000/60000 IOPS

  240GB – 40000/57000 IOPS

Maksymalny odczyt/zapis segmentów 4K6:

  120GB – 85000/73000 IOPS

  240GB – 86000/60000 IOPS

Wyniki testu PCMARK ® Vantage HDD Suite:

  120 GB / 240 GB: 60,000

Obsługa funkcji SMART, TRIM i usuwanie pozostałości danych

Zużycie energii: 0,455 watów (średnio) stan bezczynności / 1.58 W (średnio) odczyt / 2.11 W (średnio) zapis

Wymiary: 69.85 mm x 100 mm x 9,5 mm

Waga: 97g

Temperatura pracy: 0 ° C to 70 ° C

Temperatura przechowywania: -40 ° C to 85 ° C

Odporność na wstrząsy: 1500G

Wibracje podczas pracy: 2.17 G

Wibracje podczas spoczynku: 20G

Średni czas międzyawaryjny: 1 milion godzin

Całkowita liczba zapisanych bajtów:

  120 GB: 96 TB

  240 GB: 192 TB

Platforma testowa: płyta główna ASRock P67, procesor Intel Core i7 2600k, 3.4 GHz, 8 GB pamięć systemowa, karta graficzna NVIDIA GTX 460. Dysk półprzewodnikowy jest testowany jako dodatkowe urządzenie pamięci masowej, pokazując w ten sposób wyniki dla standardowej konfiguracji.

Dysk SSD jest przeznaczony do stosowania w komputerach stacjonarnych i laptopach. To nie jest przeznaczony do stosowania w środowiskach serwerowych.

4 – Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash jest używana do obsługi formatowania i innych funkcji, co powoduje jej niedostępność do celów przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza niż podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston dostępnym pod adresem kingston.

A to już wiesz?  Czy istnieje choć jedna bezpieczna metoda autoryzacji transakcji w bankowości internetowej i mobilnej?

com/flashguide.

5- Na podstawie „wydajności dostarczonego produktu”. Rzeczywista szybkość zależy od parametrów sprzętu, oprogramowania i sposobu użytkowania.

6- Wydajność w standardowej konfiguracji, mierzona przez IOMeter08.

  

HyperX 3K SSD –  Na’Vi  Edition

Numer katalogowy

Pojemność i funkcje

SH103S3/120G-NV

HyperX 3K 120GB – Na’Vi Edition

SH103S3/240G-NV

HyperX 3K 240GB – Na’Vi Edition

 

Specyfikacja zestawów pamięci HyperX Genesis – Na’Vi Edition:

Zestawy: 8 GB (2*4GB), 16GB (2*8GB)

DDR3

Częstotliwość takowania: 1600 MHz

Napięcie: 1.5 V

Memory Timings: 9-9-9

Maksymalna moc wejściowa (w trybie normalnym)*: 2.4 W (dla zestawu 8 GB), 2.46 watów (dla zestawu 16 GB)

 * Moc zmienia się w zależności od stosowanego SDRAM.

HyperX Genesis –  Na’Vi Edition

Numer katalogowy

Pojemność i funkcje

KHX16C9C2K2/8

8 GB (2×4  GB), 1600 MHz , CL9DDR3 (zestaw dwóch modułów), żółty

KHX16C9C2K2/16

16 GB (2×8 GB), 1600 MHz , CL9DDR3 (zestaw dwóch modułów), żółty

 

Kingston Technology znajdziesz na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

O firmie Kingston Technology Company, Inc.

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

A to już wiesz?  Nowe narzędzia do odzyskiwania danych dla niemal 100 tysięcy klientów Oracle

O klubie Natus Vincere

Natus Vincere lub Na `vi (Latin: Born to Win) jest klubem e-sportu. W roku 2010, skład zespołu Counter-Strike 1.6 zdobył trzy najważniejsze turnieje w jednym roku po raz pierwszy w historii – Intel Extreme Masters, Electronic Sports World Cup i World Cyber ​​Games. Latem 2011 -skład zespołu DotA był najlepszą drużyną DotA 2 turnieju – The International, wygrywając 1.000.000 dolarów za pierwsze miejsce. W ciągu ostatnich 2 lat Na `Vi odwiedziło ponad 52 turniejów w 25 krajach na trzech kontynentach. Oficjalna strona – www.navi-gaming.com

Źródło KINGSTON. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy