Wiadomości branżowe

Kingston Technology sponsorem Futuremark Lords of Overclocking 2011

Kingston Technology sponsorem Futuremark Lords of Overclocking 2011
Warszawa, 19 lipca 2011 – Kingston Technology Europe Ltd. – spółka należąca do Kingston Technology, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła niedawno, iż jest sponsorem tegorocznej edycji Futuremark

Warszawa, 19 lipca 2011 – Kingston Technology Europe Ltd. – spółka należąca do Kingston Technology, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła niedawno, iż jest sponsorem tegorocznej edycji Futuremark Lords of Overclocking 2011 – międzynarodowej imprezy, doskonale znanej wszystkim overclockerom na świecie.


Jak zwykle zawody te zgromadziły profesjonalistów, entuzjastów i fascynatów podkręcania z całego świata. Zawodnicy, używając benchmarka 3DMark® 11 i kart graficznych MSI, konkurować będą o zaszczytny tytuł „Lorda Overclockingu” w swoim regionie.


W tym roku, konkurs rozpoczął się 4 lipca i potrwa do 1 sierpnia, a najlepszym uczestnikom poszczególnych regionów w danym tygodniu przyznawane będą dodatkowe nagrody, których sponsorami są Huntkey, Enermax i Kingston


Ponadto dwóm osobom zostanie ufundowana podróż oraz pobyt w hotelu w Taipei podczas Wielkiego Finału MSI Master Overclocking Arena, na którym pojedynkować się będą najlepsi overclockerzy z całego świata.


# # #


Informacje o Kingston Technology Company


Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.


Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

A to już wiesz?  Szybciej już także w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy