Programy Wiadomości branżowe

Kingston DataTraveler 109 – mały i supermodny nowy pendrive od Kingston Digital

Aktywne przechowywanie danych w kolorze Mini design, bez skuwki; wygodny uchwyt na smycz i klucze Kingston DataTraveler 109 posiada wbudowane oprogramowanie urDrive Stylowy design w pełnych życia kolorach Warszawa, 9 listopada - Kingston Digital

Aktywne przechowywanie danych w kolorze

  • Mini design, bez skuwki; wygodny uchwyt na smycz i klucze
  • Kingston DataTraveler 109 posiada wbudowane oprogramowanie urDrive
  • Stylowy design w pełnych życia kolorach

Warszawa, 9 listopada – Kingston Digital Europe Ltd, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła wprowadzenie pamięci Kingston DataTraveler® 109. Kingston® DataTraveler 109 to smukła, stylowa pamięć USB dostępna w siedmiu żywych i soczystych kolorach. Te mini pendrivy posiadają fabrycznie wbudowaną darmową aplikację urDrive, która pomaga w łatwy sposób zarządzać plikami, zdjęciami, muzyką i filmami.

“DataTraveler 109 Kingstona to nie tylko stylowy napęd USB, ale przede wszystkim modne akcesorium, które sprawia, że przesyłanie i dzielenie się zdjęciami, muzyką, filmami ze znajomymi, staje się dziecinie proste i jeszcze przyjemniejsze”, mówi Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią, Kingston Technology. “Większość napędów USB daje możliwość pasywnego przechowywania danych, co pozwala jedynie magazynować i pobierać pliki z naszych pendrivów. urDrive jest czymś więcej. Zamienia on pamięć USB w angażujące, aktywne urządzenie, umożliwiające łatwy dostęp i organizowanie plików, przeglądanie zdjęć i odtwarzanie muzyki.”

Oprogramowanie urDrive uruchamia prosty w obsłudze interfejs, który zawiera wiele udogodnień, takich jak wbudowana przeglądarka internetowa, przeglądarka zdjęć oraz odtwarzacz MP3. urDrive daje również dostęp do gier oraz możliwość składowania danych on-line w zewnętrznej „chmurze”.

Po więcej informacji na temat Kingston urDrive sięgnij do: http://www.kingston.com/flash/urdrive/

Kingston DataTraveler 109 dostępny jest w pojemnościach 8GB i 16GB. Każda z nich siedem różnych kolorystycznych kombinacji. DT109 wyposażony jest także w wygodny uchwyt, który dzięki przyczepionej smyczy lub kluczom, zamieni to małe urządzenie w stylowy gadżet. Pamięć Kingston DataTraveler 109 posiada 5-cio letnią gwarancję, wsparcie techniczne 24/7 i legendarną trwałość Kingstona.

Więcej informacji o Data Traveler 109 oraz Kingston urDrive można znaleźć pod adresem:

Sugerowane ceny detaliczne dla Kingston DataTraveler 109:

8Gb: 28,65 PLN ; 16GB: 60,81 PLN

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

O firmie Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital jest filią Kingston Technology – światowego lidera na rynku produktów pamięciowych. Firma Kingston Digital została założona w 2008 roku, a jej siedziba znajduje się w Fountain Valley w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

hastagi na stronie:

#ur drive #urdrive co to jest #urdrive download

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy