Aktualności IT i technologie LIFESTYLE

Jak wytrwać w postanowieniach i zyskać nowe możliwości?

Zbliżający się Nowy Rok to najlepszy czas, by stawiać przed sobą nowe wyzwania. To także idealny moment na to, by stworzyć listę noworocznych postanowień – robi to ponad połowa

Data publikacji: 2020-01-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jak wytrwać w postanowieniach i zyskać nowe możliwości?
Kategoria: IT i technologie, LIFESTYLE

Zbliżający się Nowy Rok to najlepszy czas, by stawiać przed sobą nowe wyzwania. To także idealny moment na to, by stworzyć listę noworocznych postanowień – robi to ponad połowa Polaków.

Jak wytrwać w postanowieniach i zyskać nowe możliwości? IT i technologie, LIFESTYLE - Zbliżający się Nowy Rok to najlepszy czas, by stawiać przed sobą nowe wyzwania. To także idealny moment na to, by stworzyć listę noworocznych postanowień – robi to ponad połowa Polaków.

 Jak się okazuje, częściej na ten krok decydują się kobiety – plany na Nowy Rok w ubiegłym roku poczyniło 56% z nich. Jak zyskać motywację do działania i wytrwale realizować plany? Przede wszystkim – warto postawić na własny rozwój i zyskać nowe możliwości z unikalną aplikacją MyOla.

 

MyOla to nowa, bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez Sukces Pisany Szminką we współpracy z Coca-Cola. To proste narzędzie oferuje pomoc w postaci nagrań dotyczących czterech sferach życia: Ja, Związek, Rodzina i Kariera. Dzięki zawartym w niej funkcjonalnościom "mobilna przyjaciółka" ma pchnąć użytkowników do zaspokojenia potrzeb samorealizacji i samodoskonalenia.

 

W każdej z kategorii zamieszczonych jest kilka lub kilkanaście nagrań – w zależności od obszaru, w który się kliknie. MyOla spokojnym głosem nie tylko wyjaśnia istotę zagadnienia, ale też podpowiada i skłania do refleksji nie narzucając swoich racji.  Dzięki temu jest idealnym motywatorem, w który wytrwać w noworocznych postanowieniach jest najzwyczajniej w świecie trudno. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Minnesoty pokazują bowiem, że wielu Polaków szybko traci do nich zapał i w rezultacie w ogóle ich nie spełnia. Statystycznie połowa z nas żegna się z "nowym ja" najpóźniej do końca stycznia.

 

MyOla stale się rozwija

 

Do tej pory znalazło się tam już kilkadziesiąt materiałów – zarówno wywiadów ze znanymi ludźmi, takimi jak Tatiana Mindewicz-Puacz, Jabłczyńska czy Pauliną Holtz, jak i felietonów zamieszczanych w zakładce „Prawdziwe historie”. Jednym z nich jest na przykład podcast trenera mentalnego Jakuba B. Bączka, który poprzez swoje opowieści podróżnice opowiada o determinacji i nie poddawaniu się.

A to już wiesz?  Energetyczny konkurs GP rozstrzygnięty

 

MyOla zawiera też szereg dodawanych regularnie rozmów przeprowadzonych z psychologami i mentorami biznesu. Ich zadaniem jest podsuwanie rozwiązań i inspiracji do działania.  Aplikacja może podpowiedzieć, jak ulepszyć relacje w rodzinie, jak poradzić sobie z presją w pracy, czy jak znaleźć czas dla samej siebie. Znajdziemy w niej także zestaw medytacji i ćwiczeń oddechowych oraz tzw. koła ratunkowe – unikalne rozwiązania, które podpowiedzą co robić, gdy znajdujesz się w sytuacji kryzysowej. Wchodząc w nie znajdziemy pliki audio, które pomogą odpowiedzieć na pytania co zrobić, kiedy czujemy się bezsilne, jesteśmy w dołku, mamy zły humor lub przeżywamy lęk i stres.

 

MyOla sprawdzi się więc odpowiednio do nastroju i potrzeb – zapewni wsparcie, relaks albo rozrywkę. Korzystanie z aplikacji może pomóc uspokoić tempo życia, odnaleźć swoją autentyczność i wewnętrzną moc oraz wyrażać siebie w pewniejszy sposób, a co za tym idzie z odwagą i radością podejmować nowe wyzwania – nie tylko te noworoczne!

 

#JestemTuDlaCiebie – taka właśnie jest MyOla.

 

Wystarczy ją zainstalować – dostępna jest zarówno na telefony z oprogramowaniem Android, jak i IOS – aby w każdej chwili móc po prostu kliknąć w nią i jednym ruchem palca wybrać odpowiednie do potrzeby funkcjonalności i treści. Więcej na: www.myola.pl.

 

Więcej na: www.myola.pl i https://www.instagram.com/myola.pl/

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jak wytrwać w postanowieniach i zyskać nowe możliwości? IT i technologie, LIFESTYLE - Zbliżający się Nowy Rok to najlepszy czas, by stawiać przed sobą nowe wyzwania. To także idealny moment na to, by stworzyć listę noworocznych postanowień – robi to ponad połowa Polaków.
Hashtagi: #IT i technologie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy