Aktualności IT i technologie LIFESTYLE

Doładuj konto w aplikacji Play24 z Google Pay i odbierz bonus od Play

Operator Play przy współpracy z Google Pay przygotował prostą promocję, dzięki której można w łatwy sposób zyskać 50% kwoty doładowania przy zasileniu do 40 PLN, lub dodatkowe 20 PLN przy doładowaniach powyżej tej

Data publikacji: 2019-12-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Doładuj konto w aplikacji Play24 z Google Pay i odbierz bonus od Play
Kategoria: IT i technologie, LIFESTYLE

Operator Play przy współpracy z Google Pay przygotował prostą promocję, dzięki której można w łatwy sposób zyskać 50% kwoty doładowania przy zasileniu do 40 PLN, lub dodatkowe 20 PLN przy doładowaniach powyżej tej kwoty.

Doładuj konto w aplikacji Play24 z Google Pay i odbierz bonus od Play IT i technologie, LIFESTYLE - Operator Play przy współpracy z Google Pay przygotował prostą promocję, dzięki której można w łatwy sposób zyskać 50% kwoty doładowania przy zasileniu do 40 PLN, lub dodatkowe 20 PLN przy doładowaniach powyżej tej kwoty.

Najnowsza wersja aplikacji Play24 niesie za sobą szereg korzyści i niespodzianek dla użytkowników. Operator Play przy współpracy z Google Pay przygotował prostą promocję, dzięki której można w łatwy sposób zyskać 50% kwoty doładowania przy zasileniu do 40 PLN, lub dodatkowe 20 PLN przy doładowaniach powyżej tej kwoty. Wystarczy zalogować się w aplikacji Play24 i doładować po raz pierwszy konto metodą Google Pay.

Play24 to aplikacja mobilna ułatwiająca życie już ponad 4,4 milionom użytkowników. Jest bezpieczna, wygodna, prosta w obsłudze i daje szybki oraz bezpośredni dostęp do tego, czego w danym momencie potrzebujemy. Dodatkową korzyścią użytkowania aplikacji są różnego rodzaju promocje, przygotowywane z myślą o jej użytkownikach. Tym razem operator oferuje dodatkowo bonus przy pierwszym doładowaniu konta metodą Google Pay.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty i intuicyjny – należy pobrać lub uruchomić posiadaną już aplikację Play24, wybrać opcję “Doładuj”, wprowadzić pożądaną kwotę zasilenia konta, a następnie wskazać metodę płatności Google Pay. Po przejściu powyższych kroków, operator przyznaje jeden z bonusów: 50% wartości doładowania przy kwocie od 5 do 40 zł lub 20 zł przy doładowaniu powyżej 40 zł.

Dodatkowe środki na koncie przydadzą się każdemu, tym bardziej, że operator nie ogranicza klientów co do wydatków, a gospodarowanie nimi jest w pełni dobrowolne. Zależnie od potrzeb, za bonus można dokupić dodatkowy pakiet minut czy też gigabajty internetu. 

Akcja +50% doładowania gratis startuje 5 grudnia i będzie trwała do odwołania. Promocja dotyczy klientów wybranych taryf Play na Kartę oraz posiadających konto w aplikacji Play24. Co najważniejsze – darmowe środki można otrzymać tylko podczas pierwszego zasilenia konta metodą Google Pay w aplikacji Play24 w całym okresie trwania promocji. 

Aplikację Play24 można pobrać bezpłatnie w Google Play oraz w App Store.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Doładuj konto w aplikacji Play24 z Google Pay i odbierz bonus od Play IT i technologie, LIFESTYLE - Operator Play przy współpracy z Google Pay przygotował prostą promocję, dzięki której można w łatwy sposób zyskać 50% kwoty doładowania przy zasileniu do 40 PLN, lub dodatkowe 20 PLN przy doładowaniach powyżej tej kwoty.
Hashtagi: #IT i technologie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy