Aktualności IT i technologie LIFESTYLE

Asus – Republic of Gamers w ofercie Impaktu

Republic of Gamers to seria produktów gamingowych firmy ASUS, która już od kilku lat podbija rynek graczy

Data publikacji: 2015-10-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Asus – Republic of Gamers w ofercie Impaktu
Kategoria: IT i technologie, LIFESTYLE

Republic of Gamers to seria produktów gamingowych firmy ASUS, która już od kilku lat podbija rynek graczy pecetowych.

Asus - Republic of Gamers w ofercie Impaktu IT i technologie, LIFESTYLE - Republic of Gamers to seria produktów gamingowych firmy ASUS, która już od kilku lat podbija rynek graczy pecetowych.

Republic of Gamers to seria produktów gamingowych firmy ASUS, która już od kilku lat podbija rynek  graczy pecetowych. W portfolio producenta pojawiła się właśnie nowa, długo wyczekiwana linia, która już wkrótce trafi na półki sklepowe dzięki współpracy marki z dystrybutorem Impakt.

„Wśród urządzeń, które trafiły do oferty Impaktu znajdziemy między innymi kompatybilne z wszystkimi platformami headsety stereo oraz bardziej zaawansowane rozwiązania z systemem 7.1. Ponadto nasi klienci będą mieli do wyboru myszy zarówno z sensorem laserowym, jak i optycznym w tym m.in. docenianego na wielu targach ROG’a  Gladiusa. Obok tego w sprzedaży znalazły się gamingowe klawiatury oraz tekstylne i silikonowe podkładki. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i są zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami graczy, zapewniając rozgrywkę na najwyższym poziomie” – powiedział Jakub Matuszczak, Product Manager w Impakcie.

ASUS należy do czołówki producentów sprzętu elektronicznego na świecie, cenionego przede wszystkim za innowacyjność, różnorodność i dobrą jakość swoich produktów. Seria Republic of Gamers została stworzona specjalnie z myślą o graczach pecetowych. Doświadczenie w produkcji wysokiej klasy laptopów i PC dedykowanych graczom pozwoliło producentowi stworzyć serię akcesoriów, które poza wydajnością i wysokimi osiągami, w pełni współgrają ze sprzętem wszystkich nowszych generacji.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Asus - Republic of Gamers w ofercie Impaktu IT i technologie, LIFESTYLE - Republic of Gamers to seria produktów gamingowych firmy ASUS, która już od kilku lat podbija rynek graczy pecetowych.
Hashtagi: #IT i technologie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy