Wiadomości branżowe

Akademia rozwiązań HP – Serwery, pamięci masowe i CloudSystem

17 maja 2012, Łódź - Hotel Andel’sPonad 42% firm w Polsce korzysta z usług Cloud Computing. Nic dziwnego, że klienci domagają się rzetelnej informacji na temat możliwości oraz jakości świadczonych usług w chmurze. To nie tylko

17 maja 2012, Łódź – Hotel Andel’s

Ponad 42% firm w Polsce korzysta z usług Cloud Computing. Nic dziwnego, że klienci domagają się rzetelnej informacji na temat możliwości oraz jakości świadczonych usług w chmurze. To nie tylko sposób na przechowywanie danych ale i przestrzeń dla całej infrastruktury IT w środowisku korporacyjnym. Dlatego Centrum Komputerowe Zeto S.A. proponuje kolejną z serii konferencję dotyczącą serwerów, pamięci masowych oraz rozwiązań typu Cloudsystem. 

Tym razem w spotkaniu weźmie udział firma HP. Uczestnicy Akademii będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie serwerów i pamięci masowych. Szczegółowej prezentacji zostanie poddany HP CloudSystem – zintegrowane rozwiązania do zastosowań w różnych środowiskach: IaaS, SaaS, PaaS a nawet XaaS, oferowane service providerom.

Kierunki rozwoju chmury obliczeniowej, która cieszy się ostatnio dużą popularnością zależy przede wszystkim od zapotrzebowania w biznesie, któremu służą. Z pewnością nowe rozwiązania technologiczne stosowane w środowisku pracy przyczyniają się do ich pełnego wykorzystania. To nie tylko rozwój dla działu IT danej firmy, ale dla jej całej infrastruktury oraz dla jej potencjału finansowego, który bezsprzecznie korzysta z tego typu rozwiązań.

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy po rejestracji na stronie CK ZETO:
http://www.ckzeto.pl/forum

 

Program:

09:30 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:10 – 11:10 Chmura od zaraz – rozwiązanie HP Cloudsystem (Paweł Lubasiński)
11:10 – 11.30 Przerwa kawowa
11:30 – 13:00 Serwery HP Blade – podstawa infrastruktury IT (Maciej Zwierzchowski) 
13:00 – 13:20 Przerwa kawowa
13:20 – 14:50 Portfolio serwerów Cisco
14:20 – 14:50 HP Storage System – najlepsze rozwiązanie do przechowywania danych (Artur Pająk)
14:50 – 15:00 Podsumowanie, losowanie nagród
15:00 – 16:00 Lunch

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy