Programy Wiadomości branżowe

Acronis ułatwia migrację do Red Hat Enterprise Virtualization 3.0

Acronis ułatwia migrację do Red Hat Enterprise Virtualization 3.0
Program Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition z certyfikatem Red Hat - bezpłatna wersja testowa umożliwia trzy migracje środowisk produkcyjnych do Red Hat Enterprise Virtualization 3.0.Acronis, wiodący dostawca oprogramowania do

Program Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition z certyfikatem Red Hat – bezpłatna wersja testowa umożliwia trzy migracje środowisk produkcyjnych do Red Hat Enterprise Virtualization 3.0.

Acronis, wiodący dostawca oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii dla środowisk fizycznych, wirtualnych i chmurowych, poinformował, że program Acronis Backup & Recovery® 11 Virtual Edition został wzbogacony o nowe rozwiązania dla Red Hat® Enterprise Virtualization 3.0 i jest dostępny na stronie Red Hat Market Place. Bezpłatna wersja testowa Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition, dostępna na zasadach wyłączności na Red Hat Market Place, umożliwia migracje trzech środowisk produkcyjnych ze środowisk fizycznych lub wirtualnych do nowej platformy Red Hat Enterprise Virtualization 3.0.

Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition za pomocą jednego rozwiązania obsługuje serwery Windows i Linux oraz wszystkie najważniejsze platformy wirtualizacji, w tym VMware vSphere, Microsoft Hyper-V i Red Hat Enterprise Virtualization 3.0, przy nieograniczonej liczbie migracji ze środowisk fizycznych do wirtualnych oraz z wirtualnych do wirtualnych. Integracja programu Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition z Red Hat Enterprise Virtualization API daje platformie Red Hat Enterprise Virtualization 3.0 nowe możliwości i przyspiesza oraz upraszcza drogę do opensourcowego środowiska wirtualnego Red Hat. Jedną z zalet tego rozwiązania jest możliwość zdalnej instalacji agentów Acronis na maszynach Linuxa oraz automatycznego wykrywania i wyświetlania maszyn wirtualnych Red Hat Enterprise Virtualization 3.0 na Acronis Management Server. Ułatwia to klientom Red Hat kompleksowe odzyskiwanie danych po awarii oraz ich ochronę w środowisku Red Hat Enterprise Virtualization. Acronis jest jedynym dostawcą oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, który uzyskał status Red Hat Enterprise Virtualization 3.0-Certified z chwilą wprowadzenia na rynek. 

A to już wiesz?  Acronis prezentuje kolejną edycję Acronis Global Disaster Recovery Index

Rozwiązania Red Hat Enterprise Virtualization przyjął w 2010 roku amerykański instytut leczenia i badań nad rakiem Duke Cancer Institute, który odtąd wykorzystuje Acronis Backup & Recovery Virtual Edition do migracji swoich krytycznych serwerów i danych do środowiska Red Hat Enterprise Virtualization. “Program Acronis Backup & Recovery Virtual Edition obsługuje wiele hiperwizorów i umożliwia migracje P2V i V2V, dlatego nie musimy się już martwić pewnymi specyficznymi problemami związanymi z platformą, które napotykaliśmy w przeszłości” – mówi Jeff Allred, Network Services Manager w Duke Cancer Institute.  “Program ten usunął przeszkody znajdujące się na naszej pierwotnej drodze do Red Hat Enterprise Virtualization. Jestem przekonany, że nasze przejście na Red HatEnterprise Virtualization 3.0 odbędzie się  bezproblemowo.” 

“Firma Red Hat dostarcza najlepsze jakościowo rozwiązania dla firm przyjmujących strategię wirtualizacji serwerów” – mówi Navin Thadani, dyrektor pionu wirtualizacji w Red Hat. “Nasi klienci skorzystali z możliwości migracji, odzyskiwania danych po awarii oraz ochrony danych oferowanych przez Acronis Backup & Recovery, a obecnie, dzięki stałej współpracy z firmą Acronis, jednym z największych dostawców w tej branży, możemy przyspieszyć ich drogę do Red Hat Enterprise Virtualization 3.0.”  

Nowa wersja programu Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition dla Red Hat Enterprise Virtualization 3.0 oraz bezpłatna, piętnastodniowa wersja testowa dostępne są poprzez Red Hat Market Place http://marketplace.redhat.com/rhev

Bezpłatną, 60-dniową wersję testową Red Hat Enterprise Virtualization 3.0 można pobrać ze strony www.redhat.com/rhev3

O Acronis

Acronis jest wiodącym dostawcą przyjaznych w użyciu rozwiązań do odzyskiwania danych po awarii i ich ochrony dla środowisk fizycznych, wirtualnych oraz typu ‘cloud’. Opatentowana przez firmę technologia tworzenia obrazów dysku pozwala korporacjom, firmom z sektora MSP oraz klientom indywidualnym chronić swoje cyfrowe zasoby.  Z oprogramowaniem Acronis do odzyskiwania danych po awarii, wdrożeń systemowych i migracji, użytkownicy chronią swoje cyfrowe informacje, utrzymują ciągłość biznesu oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 90 krajach i dostępne nawet w 14 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl. Jesteśmy na Twitterze: http://twitter.com/acronis. 

Acronis®, Acronis Backup & Recovery® i logo Acronis są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Acronis Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

 

A to już wiesz?  Zrób to sam - drukarki 3D lecą na orbitę

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy