Programy Wiadomości branżowe

Acronis True Image Home 2012 w polskiej wersji językowej – już dostępny

Acronis, specjalista w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, przedstawia najnowszą wersję swojego wielokrotnie nagradzanego programu dla użytkowników indywidualnych - Acronis True Image Home 2012 - w polskiej

Acronis, specjalista w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, przedstawia najnowszą wersję swojego wielokrotnie nagradzanego programu dla użytkowników indywidualnych – Acronis True Image Home 2012 – w polskiej wersji językowej.

Acronis jako pierwszy połączył w jednym produkcie funkcje tworzenia kopii zapasowych lokalnie oraz online z funkcją synchronizacji plików. Takie rozwiązanie ma zapewnić użytkownikom indywidualnym ochronę domowych komputerów, jak również umożliwić im łatwy dostęp do ich cyfrowych zasobów, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Acronis True Image Home 2012 to zaawansowany program do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, oparty na technologii tworzenia obrazów dysku, wraz z dodatkową funkcją synchronizacji plików. Całość tworzy łatwe w użyciu rozwiązanie dla użytkowników domowych, które umożliwia synchronizację plików bez względu na to gdzie są przechowywane – na komputerach, USB, NAS, jak również w chmurze (poprzez Acronis True Image Online). Jeżeli w jednym miejscu dokonywana jest zmiana, wówczas jest ona automatycznie aktualizowana w plikach w pozostałych lokalizacjach. Oznacza to, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich najbardziej aktualnych wersji danych w dowolnym miejscu i czasie. Mogą również bezpiecznie dzielić się swoimi danymi z rodziną czy przyjaciółmi.

Do tej pory technologia synchronizacji plików występowała w produktach ściśle do tego przeznaczonych. Nie była natomiast dostępna w produktach do tworzenia kopii zapasowych, opartych na technologii tworzenia obrazów dysku i służących do przechwytywania całej zawartości komputera (w tym również systemu operacyjnego, aplikacji i plików). Acronis True Image Home 2012 oferuje wszystkie te funkcjonalności w jednym, łatwym w użyciu rozwiązaniu.

Synchronizacja plików jest tak prosta, jak utworzenie folderu (zbliżonego do folderu Moje dokumenty) i umieszczanie w nim danych. Informacje są automatycznie przekazywane i dostępne w różnych, wybranych lokalizacjach, z których użytkownik chce mieć do nich dostęp. Użytkownicy domowi mogą również bezpiecznie synchronizować dane z rodziną i przyjaciółmi, którzy mają zainstalowany na swoich komputerach i laptopach Acronis True Image Home 2012. Synchronizację łatwo przeprowadzić zarówno przy użyciu lokalnej sieci domowej, jak i przez Internet.

“Od 2002 roku użytkownicy domowi na całym świecie obdarzają nas zaufaniem, wybierając nasze rozwiązania do ochrony swoich najcenniejszych informacji. Zbudowaliśmy silną bazę użytkowników, dzięki której zdobywamy cenne opinie, istotne do dalszego udoskonalania naszych produktów” – powiedział Jason Donahue, CEO Acronis. “Wraz z nową wersją Acronis True Image Home chcieliśmy, oprócz tradycyjnej funkcji tworzenia kopii zapasowych, udostępnić użytkownikom rozwiązanie ułatwiające im pracę z komputerem. Ludzie spędzają mnóstwo czasu zapisując pliki na pendrive’ach lub wysyłając sobie mailem najnowsze wersje dokumentów, co wprowadza bałagan  i jest nieefektywne. Dzięki naszym najnowszym osiągnięciom użytkownicy domowi już nie będą musieli się zastanawiać, czy mają najbardziej aktualną wersję danego pliku – będą mieli pewność.”

“Produkt jest bardzo prosty w instalacji, bardzo szybki, szybko reaguje i jest naprawdę łatwy w użyciu. Instrukcje są łatwe do zrozumienia a logowanie także jak najbardziej na plus.” – powiedział beta tester Phil Coats.

Inne nowe lub ulepszone funkcje produktu obejmują: 

  • Nowość: Rozszerzona obsługa dużych dysków (2TB i powyżej)
  • Ulepszono: Funkcja AcronisNonstop Backup teraz kompatybilna z serwerami NAS, lepsza optymalizacja obciążenia sieci
  • Ulepszono: Rozszerzone wsparcie dla serwerów NAS
  • Ulepszono: Zwiększona funkcjonalność interfejsu użytkownika 

Ceny i dostępność:

Acronis True Image Home 2012 dostępny jest w sklepie internetowym poprzez www.acronis.pl oraz u partnerów handlowych Acronis. Rekomendowana cena detaliczna to: € 39,95 brutto.

Acronis True Image Home 2012 Plus Pack jest dostępny online poprzez www.acronis.pl oraz u partnerów handlowych Acronis w cenie: € 29,95 brutto. Umożliwia użytkownikom odtworzenie kopie zapasową obraz dysku na innym sprzęcie, niezależnie od marki, modelu czy zainstalowanych komponentów.

Licencjonowanie – jedna dożywotnia licencja na jedną maszynę. Każdy komputer, który ma zostać zsynchronizowany, wymaga oddzielnej licencji.  

Więcej informacji o produkcie znajduje się na stronie: http://www.acronis.pl/homecomputing/products/trueimage/

 

O Acronis

Acronis jest wiodącym dostawcą przyjaznych w użyciu rozwiązań do odzyskiwania danych po awarii i ich ochrony dla środowisk fizycznych, wirtualnych oraz typu ‘cloud’. Opatentowana przez firmę technologia tworzenia obrazów dysku pozwala korporacjom, firmom z sektora MSP oraz klientom indywidualnym chronić swoje cyfrowe zasoby.  Z oprogramowaniem Acronis do odzyskiwania danych po awarii, wdrożeń systemowych i migracji, użytkownicy chronią swoje cyfrowe informacje, utrzymują ciągłość biznesu oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 90 krajach i dostępne w 14 wersjach językowych.

Więcej informacji na www.acronis.pl. Jesteśmy na Twitterze: http://twitter.com/acronis.

Acronis®, Acronis Compute with Confidence®, logo Acronis i Acronis® True Image™ są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Acronis Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

 

 

 

 

 

hastagi na stronie:

#acronis true image home 2012 peb #acronis chomikuj #acronis true image 2012 peb #acronis peb #acronis 2012 chomikuj #acronis true image home 2012 chomikuj #acronis true image peb #acronis 2012 peb #true image 2012 peb

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy