Kingston Digital przedstawia urDrive

Kingston Digital zamienia pamięć USB w aktywne urządzenie przechowywania danych


 Bezpłatne oprogramowanie urDrive upraszcza zarządzanie plikami na USB
 Dodatkowe funkcje zabezpieczające komputer
 Bezpieczne przeglądanie internetu; Gry dla dorosłych, dzieci

 

Warszawa, 27 października 2011 — Kingston Digital Europe Ltd, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła wprowadzenie Kingston urDrive, bezpłatnej wbudowanej aplikacji dostępnej w szerokiej gamie pamięci USB DataTraveler®. Kingston urDrive przekształca pamięć USB z pasywnej pamięci w angażujące, aktywne urządzenie magazynowania danych, pozwalające konsumentowi na łatwy dostęp do przechowywanych informacji. Umożliwia również organizowanie plików takich jak zdjęcia, muzyka, gry i filmy. Wbudowany przeglądarka zdjęć oraz odtwarzacz MP3 sprawiają, że oglądanie zdjęć i słuchanie muzyki jeszcze nigdy nie było tak proste.  

             “Pamięć USB traktowana była kiedyś jako cyfrowy kurier, transportujący dane z jednego urządzenia na drugie. Kingston wiedzie zdecydowanie prym w sposobie postrzegania tych urządzeń przez konsumentów,” mówi Krystian Jaroszynski, European Product Marketing Manager – odpowiedzialny za produkty Flash w firmie Kingston Technology. “urDrive umożliwia konsumentom w każdym wieku uczynienie ze swojej pamięci USB czegoś więcej niż tylko zwykłego pendrive’a służącego do przechowywania i przesyłania danych między urządzeniami. urDrive sprawia, że korzystanie z pamięci USB staje się interaktywnym  doświadczeniem.”

            urDrive to także większe bezpieczeństwo. Aplikacja wyposażona została w Norton PC Checkup, czyli narzędzie diagnostyczne firmy Symantec, które pozwala na skanowanie systemu w poszukiwaniu błędów i szkodliwego oprogramowania oraz sprawdza jego wydajność. urDrive posiada również przeglądarkę internetową Maxthon 3. Maxthon 3 oferuje wiodącą w branży prędkość uruchamiania i renderowania szybkości oraz architekturę, która umozliwia użytkownikowi prawdziwie mobilne i bezpieczne surfowanie po Internecie. Wszystkie pliki tymczasowe, historia oraz ciasteczka pozostają na dysku, gwarantując użytkownikowi zachowanie prywatności szczególnie na komputerach publicznych.

              “Nawyki konsumentów ewoluują, a urDrive przenosi ich na nowy poziom zaawansowania dzięki pamięci mobilnej –  bardziej funkcjonalny i inny niż dotychczas,” mówi Kevin Chapman, dyrektor generalny i vice prezes, Norton Consumer Services. “Zintegrowanie  Norton PC Checkup z urDrive pozwala użytkownikowi na aktywne korzystanie z zawartości przy zagwarantowanym dodatkowym bezpieczeństwie. Jesteśmy dumni mogąc być świadkami i częścią ewolucji aktywnych pamięci USB, zawierających Norton PC Checkup, gwarantujący mobilnym użytkownikom spokojny i pewny dostęp do osobistych danych gdziekolwiek są.” 

              “Przeglądarka Maxthon 3 zapewnia prawdziwie mobilne i bezpieczne surfowanie po Internecie, mówi Karl Mattson, dyrektor generalny i szef produktu firmy Maxthon International LTD. “Teraz z urDrive, twoją zapamiętaną historię wyszukiwania, zakładki i ustawienia możesz mieć zawsze przy sobie”

               urDrive jest dla konsumentów w każdym wieku, nieważne czy są w pracy, domu czy w podróży. Użytkownicy otrzymują też dodatkowo możliwość składowania danych on-line w zewnętrznej chmurze. Dla rodziny urDrive zapewnia dostęp do najnowszych gier EA™ i PpCap Games. Zaprcowane mamy mogą odpocząć, pewne, że ich dzieci mogą bezpiecznie surfować po Internecie dzięki aplikacji Fooz Kids. Podróżujący mogą nie tylko oglądać, zarządzać i dzielić się swoimi zdjęciami i video, ale również mieć przy sobie kopie ważnych dokumentów, takich jak choćby paszport.

            Aplikacja urDrive dostępna jest bezpłatnie i preinstalowana jest na pendrivach Kingston DataTraveler 109, DataTraveler 101 Generacji 2  (G2) oraz DataTraveler 108, a już niedługo również na DataTraveler Generacji 3 (G3). Urządzenia dostępne są w różnych formach i różnej pojemności od 4GB do 32GB.

Więcej informacji o Kingston urDrive można znaleźć pod adresem:

 

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

 

O firmie Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital jest filią Kingston Technology – światowego lidera na rynku produktów pamięciowych. Firma Kingston Digital została założona w 2008 roku, a jej siedziba znajduje się w Fountain Valley w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

 

hastagi na stronie:

#urdrive kingston download

Authors

Related posts

Top