Sprzęt dla biznesu

„Zaawansowane Rozwiązania Sieciowe w Action SA 2010

ZyXEL na Roadshow Action Tajwański producent przedstawi swoje najnowsze rozwiązania podnoszące wydajność i bezpieczeństwo sieci ZyXEL bierze udział w nowym RoadShow Action – „Zaawansowane Rozwiązania

ZyXEL na Roadshow Action

Tajwański producent przedstawi swoje najnowsze rozwiązania podnoszące wydajność i bezpieczeństwo sieci

ZyXEL bierze udział w nowym RoadShow Action – „Zaawansowane Rozwiązania Sieciowe w Action SA 2010”, prezentując swoje kompleksowe rozwiązania z zakresu wydajności i bezpieczeństwa sieci. Bezpłatne szkolenia z rozwiązań IT dla resellerów odbędą się w czterech miastach na przełomie września i października br.

Firma ZyXEL przedstawi swoje kompleksowe rozwiązania na cyklu bezpłatnych szkoleń dla resellerów zatytułowanym „Zaawansowane Rozwiązania Sieciowe w Action SA”. Celem tych spotkań jest przedstawienie ofert partnerów Action od strony możliwości i potencjału handlowego. Na zakończenie każdego spotkania będą losowane upominki dla uczestników.

Tajwański producent zaprezentuje temat „ZyXEL – wydajność i bezpieczeństwo sieci”, ukazując najnowsze rozwiązania i technologie stosowane w tym obszarze. Wystąpienie w zależności od miasta poprowadzi Norbert Ogłoziński – partner manager ZyXEL lub Bartłomiej Czekaj – project engineer ZyXEL.

RoadShow Action rozpoczyna się 29 września br. w Katowicach, a kończy w Warszawie, 7 października br. Pełen harmonogram jest następujący:

29 września, Park Hotel Diament, Katowice
30 września, Hotel Best Western Premier, Kraków
5 października, Hotel Nadmorski, Gdynia
7 października, Airport Hotel, Warszawa.

Więcej informacji o RoadShow Action na stronie http://szkolenia.action.pl/roadshow/.

Informacje o ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications powstała w 1989 r., a swoją siedzibę ma na Tajwanie. Jest wiodącym dostawcą kompletnych rozwiązań dostępu szerokopasmowego. Od czasów, gdy była jednym z pierwszych producentów modemów, przeszła wiele przekształceń zgodnie z potrzebami dynamicznie zmieniającej się branży sieciowej. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne.

A to już wiesz?  System Symfonia 2012 już dostępny wraz z nowym Integratorem do ACT!-a

Firma zatrudnia 3200 osób i ma dystrybutorów w 70 krajach, docierając do ponad 150 rynków regionalnych. W skład ZyXEL Communications wchodzą 32 spółki zależne i biura handlowe, a także dwa centra badawczo-rozwojowe na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy